کميته ويژه بررسی سايتهای اينترنتی. خدا رحم کنه.
” قاضي مرتضوى تصريح کرد که اين کميته متشکل از شوراى عالي امنيت ملي، شوراى عالي انقلاب فرهنگي و وزارت اطلاعات و مجموعه‌اى از کارشناسان است که در رابطه با سايت‌هاى اينترنتي بررسي و آنها را رصد مي‌کنند و سايت‌هايي را که به مسائل خلاف قانون مي پردازند و دررابطه با مسايل مربوط به خلاف عفت عمومي و مسايل ضدامنيتي کار مي کنند، مشخص مي‌کنند.
وى گفت: اين کميته پس از تصميم‌گيرى در خصوص اين گونه سايت‌ها به مخابرات اعلام مي‌کند که سايت‌هاى متخلف مسدود و فيلترگذارى شوند.
دادستان عمومي و انقلاب تهران خاطرنشان کرد که سايت رويداد هم در زمره اين سايت‌هاست که بر اساس بررسي اين کميته، تشخيص داده که مطالبش خلاف قانون و مغايرامنيت ملي است.”

2 دیدگاه در “”

  1. ماشالله به اين آقاي مرتضوي با اينهمه در خدمت بودن! خسته نباشي جناب قاضي!

  2. وجود چنین کمیته ای تازگی نداره .. سال پیش من این رو از یکی از نمایندگان مجلس شنیده بودم .. و در وبلاگم بعد از بازداشت سینا مطلبی نوشته بودم.. و البته ترکیبش رو اشتباه نوشته بودم .. که پیام فضلی نژاد به من ایمیل زد و گفت که چون خودش کارشناس و مشاور همین کمیته هست!!!! … اعضاش و ترکیبش یه چیز دیگست .. و از من خواست که درستش رو بنویسم!!… من از همون موقع برام سوال بود!.. آخه این آقا با اینا چیکار می کنه؟……

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.