به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شبکه‌ی اجتماعی ایکس که قبلا با نام توییتر شناخته می‌شد، قصد دارد به‌زودی نرم‌افزار اختصاصی ویدیومحور برای تلویزیون‌های هوشمند منتشر کند. تحلیلگران باور دارند که این اپلیکیشن رقیب مستقیم نسخه‌ی تلویزیون یوتیوب خواهد بود.

براساس گزارش زومیت، لیندا یاکارینو، مدیرعامل ایکس، با انتشار پستی جدید گفت اپلیکیشن جدید این پلتفرم، «محتواهای بلادرنگ و درگیرکننده را به تلویزیون هوشمند شما می‌آورد.» همانطور که انتظار داشتیم، رابط کاربری اپلیکیشن جدید ایکس تقریبا شبیه یوتیوب است.

نرم‌افزار جدید ایکس قرار است شامل الگوریتم ویژه‌ای برای شناسایی ویدیوهای در حال ترند باشد تا کاربران همواره به جدیدترین و خبرسازترین محتواها دسترسی پیدا کنند. این نرم‌افزار ازطریق هوش مصنوعی، ویدیوها را به‌صورت موضوع‌محور دسته‌بندی خواهد کرد.

اپلیکیشن ویدیومحور ایکس از «مشاهده‌ی چند دستگاهی» پشتیبانی می‌کند؛ به این معنی که می‌توانید ویدیو را روی گوشی پخش کنید و سپس ادامه‌ی آن را روی تلویزیون ببینید.

یاکارینو می‌گوید نرم‌افزار جدید شامل سیستم بهبودیافته‌ی جست‌وجو ویدیو است و در نهایت وارد اکثر تلویزیون‌ها خواهد شد. فعلا هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای اپلیکیشن جدید ایکس اعلام نشده است؛ اما یاکارینو می‌گوید این اتفاق «به‌زودی» خواهد افتاد.

ایلان ماسک پیش‌تر گفته بود که او و یاکارینو می‌خواهند ایکس را به پلتفرمی تبدیل کنند که در درجه‌ی اول روی ویدیو متمرکز باشد. ایکس از زمان تصاحب به دست ایلان ماسک، میزبان تعداد زیادی برنامه‌ی ویدیویی اختصاصی شده است.

227227

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید